המזרקות בנווה זמר. צילום פרטי
המזרקות בנווה זמר. צילום פרטי

נווה זמר: היתר בנייה לשני בניינים חדשים במסגרת תוכנית המחיר למשתכן

הבניינים יוקמו על מגרש אחד ברחוב סשה ארגוב 26 ויהיו בני שש וחצי קומות, מרתף תת קרקעי משותף וימנו 23 דירות חדשות

פורסם בתאריך: 12.3.18 08:18

השבוע ניתן היתר בנייה להקמת שני בניינים חדשים שיבנו בשכונת נווה זמר ושדירותיהם ישווקו במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן". הבניינים יוקמו על מגרש אחד, ברחוב סשה ארגוב 26 ויהיו בני שש וחצי קומות ומרתף תת קרקעי משותף וימנו 23 דירות חדשות שימכרו בהגרלה לזכאים על ידי משרד השיכון.

זהו המגרש השלישי שאושר לבנייה בנווה זמר במסגרת "מחיר למשתכן". עד כה אושרו לבנייה 81 דירות כחלק מהתוכנית ועם בניינים אלו יגיע מספר הדירות לזכאי משרד השיכון ל- 104 סה"כ בשכונה ולמעלה מ-200 דירות לצעירים בעיר.

על פי תוצאות המכרז, דירות של 75 מ"ר תשווק לזכאים בעבור כ-1.2 מיליון שקלים, דירת 90 מ"ר בעבור כ-1.5 מיליון שקלים, דירות 110 מ"ר בעבור כ-1.8 מיליון שקלים ודירות של 125 מ"ר יעלו כ-2.1 מיליון כשלכל הדירות תהיה חניה צמודה, מרפסות ומחסן דירתי.

תוכנית "מחיר למשתכן" מאפשרת רכישת דירות במחיר מסובסד ומופחת ממחירי השוק לזכאים העומדים בקריטריונים שנקבעו. 20% מתוך סך יחידות הדיור בפרויקט מיועדות לזכאי משרד השיכון תושבי העיר רעננה, ויתרת הדירות ישווקו לכלל הזכאים הרשומים במסגרת "מחיר למשתכן" ובהם גם תושבי רעננה שלא זכו לרכוש דירה במסגרת 20% כאמור.

 

עו"ד איתן גינזבורג, יו"ר ועדת התכנון והבנייה רעננה: "תכנית "מחיר למשתכן" היא אחת הדרכים המאפשרת לזוגות צעירים לרכוש דירות חדשות ברעננה במחיר מופחת ממחירי השוק. אישור הדירות במסגרת התכנית היא חלק מהמאמצים שאנו משקיעים על מנת לתת מענה לרצונם של בני רעננה להמשיך ולגור בה. אנו פועלים בדרכים שונות ובאופן אינטנסיבי על מנת להגדיל את מלאי הדירות בעיר, תוך יצירת מגוון של פתרונות דיור שיתאים גם לצעירים בתחילת דרכם. נושא הדיור ופיתוחה של רעננה נמצא גבוה בסדר העדיפות שלנו ונמשיך לפעול ומציאת פתרונות יצירתיים נוספים שיתנו מענה לצורך אמיתי של הצעירים בעיר".

איתן גינזבורג

איתן גינזבורג

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר