מאמני כושר ברעננה. תמונה ממאגר Shutterstock
מאמני כושר ברעננה. תמונה ממאגר Shutterstock

מאמני כושר מומלצים ברעננה

הקיץ כבר כאן, עונת הרחצה נפתחה וזה בדיוק הזמן שאתם חייבים למצוא את המאמן כושר הצמוד שיעזור לכם לחזור לחטב את הגוף

פורסם בתאריך: 26.6.19 09:10

אביעד שלום – מאמן כושר ברעננה

מאז שאביעד שלום זוכר את עצמו, הוא אהב ספורט ועסק בו. ברעננה, העיר בה הוא גר ופועל, הוא מוכר מאז שהיה ילד, שאהב לרוץ ולשחק כדורגל ב"הפועל רעננה". "אני זוכר את עצמי כנער רץ לים בהרצלייה וחזרה לרעננה באופן קבוע". השנים חלפו, שלום בגר התגייס לגדס"ר גולני והיה מצטיין מסלול. כשסיים את שירותו הצבאי, פנה לייעוד שלו  – לימודי ספורט ב"קמפוס שיאים", הממוקם באוניברסיטת תל אביב, שם למד אימון כושר, אימון הרמת משקולות אולימפיות, אימון אישי מתקדם וקטלבל ספורט. לפני 6 שנים סיים את לימודיו ומאז צבר ניסיון רב בתחום.

גישתו הנעימה של אביעד למתאמניו ואהבתו לילדים ונוער הפכה אותו למומחה בתחום. "אני מאמין בחינוך ומאמין שכושר גופני כמו אומנויות לחימה יכול לתרום רבות לחינוך ומיצוב ילדים ונוער". לפני כ5 שנים הגיע אל אביעד ילד בכיתה ה', שהיה בעל משקל עודף, לא עסק בספורט ותזונתו היתה לקויה. אביעד הסביר להוריו את חשיבותה של תזונה איכותית ובריאה לילד ובכלל למשפחה. "אני מאמין שכושר גופני הוא הרבה מעבר לשעת אימון. מדובר באורח חיים ומשמעת שבאים לידי ביטוי בלימודים, בעבודה, בזוגיות ובכל תחום. לקיחת אחריות על עצמך היא באופן ישיר מתכון להצלחה בתחומים רבים אחרים בחיים חוץ מכושר גופני". שלום הכין תוכנית אימון לילד בהתאם ליכולותיו ובתשומת לב רבה לפיזיולוגיה ומערכת השריר-שלד של ילדים בגיל זה. הנער התמיד, ירד במשקל והתאהב בספורט. עד היום הם מתאמנים יחד לפחות פעמיים בשבוע. "האימון תרם לביטחון העצמי שלו, לחיטוב גופו ולשיפור הדימוי והתדמית שלו" אומר שלום, "היום הוא נער מאושר וספורטיבי ונשאר מחויב לאורח חיים פעיל ומקפיד לא לפספס אף אימון".

כאשר מגיע לשלום מתאמן הם מבררים יחד את רמת המוטיבציה לאימון, את רמת הכושר הכללית, בודקים את טווחי התועה והגמישות ולאיזה ענפי ספורט נחשף בחייו. בהמשך נבנית לו תכנית אימון על פי הגיל, רמת הכושר והרצון האישי.

האימונים נעשים בסטודיו הפרטי של שלום The Beast ברחוב זרחין 3 ברעננה. "החיה" הוא הכינוי של שלום מילדות. הסטודיו של שלום מאובזר במיטב הציוד לאימון פונקציונאלי איכותי, יש בו מלתחות ומיזוג. המיקוד של אביעד הוא בשיפור איכות חיי המתאמנים, ולכן בסטודיו עובדים על פרמטרים כמו כח, גמישות, קואורדינציה ושיווי משקל. "אני משתדל לתרגם את חיי היומיום של המתאמנים ומה שהגוף שלהם באמת אמור לעשות לתוך האימונים עצמם. זאת בניגוד לחדרי כושר בהם פיתוח הגוף הוא מטרת העל"

סיפור מרגש נוסף החל לפני 3 שנים כאשר פנה לאביעד אדם בן 56, שהגיע במצב בריאותי ירוד לאחר שעבר התקף לב. הוא נהג לעשן והיה בעל הרגלי תזונה לקויים. כיום בגיל 59, לאחר שהקפיד להגיע לפחות פעמיים בשבוע לאימון אישי במהלך השלוש השנים האחרונות, חייו השתנו כליל. "כאשר הוא הגיע אלי הייתי מאוד ברור כלפי אותו מתאמן כי חייב להיות כאן שינוי דרמטי ואין מקום לפשרות. אם הוא לא לוקח את עצמו בידיים, האימון חסר משמעות. בליווי יומיומי, הרבה מעבר לשעות האימון, יחד הצלחנו להפוך אותו לאדם חדש", אומר שלום, "המתאמן נראה צעיר לגילו ומרגיש מצוין. אורח חייו הפך להיות פעיל ומאז שהחל להתאמן אף יצא מספר פעמים לטיול סקי". אותו מתאמן, אשר הפך לחבר קרוב של שלום, נגמל מעישון, נוהג להקפיד על תזונה בריאה ואף השיל 10 ק"ג ממשקלו.

מתאמנים רבים של שלום, ממשיכים איתו את הדרך במשך שנים, משום שהם עדים לתרומה האדירה של האימון לאיכות חייהם וכמובן הודות לנועם הליכותיו של אביעד והיחס החם שהוא מעניק ללקוחותיו, ודאגתו לספק את כל צרכיהם. בנוסף, מאמן אביעד קבוצות המונות עד עשרה מתאמנים בשיעור, כאשר הרמה היא הטרוגנית.
אם גם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם וגם להראות טוב יותר, אתם מוזמנים להגיע לאימון עם אביעד שלום – החיה.

פרטי קשר:

טלפון 052-5448120
פייסבוק
מעבר לעמוד האינסטגרם
מייל: [email protected]

אביעד שלום – מאמן כושר ברעננה. צילום: יונתן גלבנד

אביעד שלום – מאמן כושר ברעננה. צילום: יונתן גלבנד


Cuerpo – אימונים פונקציונליים מחטבים לנשים בלבד

"נשים שמתאמנות בשיטת קרוספיט נכונה ומותאמת, לא מתנפחות אלא רק מתחטבות ומתחזקות", כך מציין תומר פרזן, מנהל מועדון Cuerpo לאימוני קרוספיט לנשים ברעננה. הקונספט החלוצי נולד לפני כחמש שנים כשתומר הכין בני נוער לקראת הצבא באמצעות אימוני כושר מאתגרים: "לקבוצות שלי הגיעו גם נערות שלא מתפשרות על החוזק והכושר שלהן, ומוכנות להשקיע בעצמן כדי להפוך לגרסה הטובה ביותר שלהן", מספר תומר בגאווה.

תומר תמיד התחבר לכושר גופני, וכילד במשקל עודף שגדל לעשות שינוי מהותי במהלך שירותו הצבאי, הוא הרגיש שבעזרת הכושר הוא מצליח לפרוץ את הגבולות, להשיג מטרות ולהיות מסופק ממי שהוא: "כשגיליתי את שיטת הקרוספיט הבנתי שיש כאן משהו אחר והתמכרתי. זו שיטה שעובדת על כל הגוף ואין בה הגבלות להצלחה – תמיד אפשר לשבור את השיא העצמי ולהתגאות בעצמך בכל פעם מחדש", הוא נזכר בחיוך. תומר הוסמך כמאמן כושר מטעם בית הספר למקצועות הספורט בתל אביב, סיים בהצלחה קורס מאמני קרוספיט בברצלונה ושני קורסים נוספים לשלבים מתקדמים בארץ, אימן קורס מאמני הרמת משקולות, והתחרה בתחרויות קרוספיט בשנים 2012-2015 תוך כדי אימון קבוצות לפי השיטה.

הדרך הנכונה להתחטב ולהתחזק. צילום: עמית אהרוני

הדרך הנכונה להתחטב ולהתחזק. צילום: עמית אהרוני

"התחום קיבל תדמית של הפיכת צמיגים, פטישים ואווירת הארד קור שסווגה בעיקר לאימוני גברים שרוצים לנפח את השרירים וזה מן הסתם הרתיע בנות להתנסות בשיטה. המטרה בהקמת המועדון הייעודי לאימוני קרוספיט לנשים נולד מתוך הרצון להנגיש את העולם המדהים הזה גם לנשים שרוצות תוצאות אופטימליות ומדויקות, אך נמנעות מהשיטה בגלל הסטיגמה שנוצרה לה", מסביר תומר, "יש דרך לבצע נכון את השיטה בלי להתנפח וזה בדיוק מה שאנחנו עושים במועדון". היום מועדון Cuerpo מונה כ-200 מתאמנות בגילאי 13-25 שמרימות משקלים מרשימים, מבצעות תרגילי מתח שניתן להתגאות בהן ונאמנות לשיטה שלוקחת אותן קדימה.

מועדון Cuerpo מורכב מצוות של שבעה מאמנים מקצועיים, עליהם מנצח תומר. הנגשת השיטה מתחילה כבר בתחילת האימון בהסבר מפורט ויסודי על האופן בו הגוף מתפקד ומגיב לאימוני כוח: "חשוב לי מאוד שהבנות יבינו את הסיבה ליעילות האגדית של סוג אימונים זה, וכמובן שלא יירתעו כי אין סיבה ממשית לכך. האימונים שלנו מותאמים לפי קבוצות גיל בצורה כזו שכל מתאמנת נמצאת בדיוק במקום הנכון מבחינת המטרות והצרכים שלה", מסביר תומר.

עם הראש למעלה אל עבר המטרה. צילום: עמית אהרוני

עם הראש למעלה אל עבר המטרה. צילום: עמית אהרוני

השיטה מאגדת את היתרונות מכל עולמות הכושר כמו ריצה, גמישות, התעמלות והרמת משקולות לכדי אימון אחד שמעניק טווח אימונים מגוון. האימונים קצרים ואינטנסיביים וכוללים חימום, אקט של כוח ואימון אירובי שנע בין 10-15 דקות בהן הדופק עולה והקלוריות נשרפות. השילוב הממוקד של כוח ואירובי באינטנסיביות גבוהה מביאה לתוצאות הרצויות. האימונים מתבצעים בקבוצות קטנות, כל מתאמנת מקבלת הכוונה צמודה ודיוק מתמיד.

בנוסף לאימוני הקרוספיט, המועדון מציע גם אימונים תומכים של יוגה ופילאטיס להארכת השרירים וגמישותם. שילוב העולמות, היחס האישי והאמונה בשיטה מביאים את מועדון ה- Cuerpo להיות אחד המועדונים המבוקשים במרכז לחיטוב וחיזוק הגוף בקרב נערות ונשים צעירות.

"המוטיבציה של הבנות במועדון נובעת מההצלחה הרציפה שלהן בעקבות האימונים. אנחנו מאמינים בפיתוח יכולות ולא רק בפיתוח שרירים. התחרות העצמית ותקרת הזכוכית שגדלה בכל פעם מחדש מטעינה את הבנות במרץ להצליח שוב ושוב", מציין תומר, "אלו תוצאות שהן לוקחות איתן לכל מקום ומשפיעות פלאים על הביטחון, הערך והדימוי העצמי שלהן. ההרגשה והסיפוק שלהן על היכולות שפיתחו שווים את הכל", מסכם תומר בהתרגשות.

Cuerpo

טלפון: 052-6896009

כתובת: זרחין 10, רעננה

קישור לאתר
קישור לפייסבוק
קישור לאינסטגרם

צילום: ליאור הראל

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר