נדל"ן
פרויקט רובשטיין על הפארק.צילום מורג סיטן

לשכור דירה ל-20 שנה ליד פארק רעננה. נשמע הזוי?

בימים אלו אוכלס הבניין העשירי בפרויקט רובנשטיין על הפארק, פרויקט השכרת דירות לטווח ארוך. כנסו רשימת המחירים המלאה של הדירות המוצעות להשכרה

מאת: מירב זיגלמן

בימים אלו הסתיים אכלוס הבניין העשירי הכולל 17 דירות, בפרויקט "רובינשטיין על הפארק", שהינו הפרויקט הראשון בישראל לשכירות ארוכת טווח של עד 20 שנה.

פרויקט "רובינשטיין על הפארק" הוקם על ידי חברת א.רובינשטיין והוא ממקום בשכונת נאות עוזי, במערב רעננה. הפרויקט כולל 14 בניינים ובהם 238 יחידות דיור. בחודשים נובמבר-דצמבר 2017 יושלם אכלוס ארבעת הבניינים האחרונים בפרויקט.

פרויקט "רובינשטיין על הפארק" מאפשר לשוכרים ביטחון אישי של כתובת מגורים קבועה, ללא תלות בהחלטות שרירותיות של בעלי נכסים פרטיים. השוכרים בפרויקט יכולים לשכור את הדירות לטווח ארוך של עד 20 שנה. ו-25% מכלל הדירות בפרויקט (60 יחידות דיור) מוקצות לזכאי משרד השיכון.

לדוגמא:השכירות לדירת ארבעה וחצי חדרים בשטח של 100 מ"ר, לתקופה של שנה וחצי היא 6,900 שקלים, לתקופה של שלוש וחצי שנים 6,400 שקלים, לתקופה של חמש וחצי שנים 6,100 שקלים.

דמי השכירות של דופלקס חמישה חדרים, בשטח 134 מ"ר, לתקופה של שנה וחצי הם 9,500 שקלים, לתקופה של  שלוש וחצי שנים 7,900 שקלים, לתקופה של חמש וחצי שנים 7,600.

יונית הראל-ידלין, מנהלת הפרויקט: "דמי השכירות בפרויקט הינם ממוצעים למחירי השכירות בסביבת הפרויקט וככל שתקופת השכירות ארוכה יותר, דמי השכירות נמוכים יותר".

 

כל מה שקורה בעיר אצלך במייל

תגובות

הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר