בית ספר יונתן רעננה צילום דוברות העירייה
בית ספר יונתן רעננה צילום דוברות העירייה

שקלול המיצ”ב: חטיבת יונתן ראשונה, ישיבת בני עקיבא אחרונה

חטיבת "יונתן" ברעננה קיבלה את הציון 100 במדד מדלן, המבוסס על נתוני בחינת המיצ"ב של משרד החינוך

פורסם בתאריך: 21.5.17 08:54

חטיבת “יונתן” מובילה את בתי הספר בעיר בתחום החינוך. כך עולה משקלול שערך אתר מדלן, המנגיש נתונים ממשלתיים בתחומי הדיור, החינוך והכלכלה. בית הספר קיבל את הציון המשוקלל 100, המבוסס על נתוני בחינת המיצ”ב של משרד החינוך שכוללת ציונים במקצועות הליבה (אנגלית, מתמטיקה ועברית) ונתונים על אווירה ואקלים בית הספר. חטיבת “יונתן” קיבלה בבחינת המיצ”ב שהתקיימה בשנת 2015 את הציון 100 בשלושת מקצועות הליבה. 16.2 אחוז מהתלמידים דיווחו על אירוע שבו קיבלו בעיטה או אגרוף בחודש הבחינה, שזהו אחוז גבוה מעט מהממוצע הארצי שעמד באותה שנה על 12 אחוזים. 41 אחוז מהמורות דיווחו על שחיקה וכ־71 אחוז מהתלמידים דיווחו שטוב להם בבית הספר.
מקום שני ברשימה הוא בית הספר היסודי “דקל” עם ציון משוקלל של 97 בבחינה שנערכה בשנת 2015. ציוני מקצועות הליבה בכיתה ה’ היו 90 במתמטיקה ו-100 באנגלית ועברית. 12 אחוזים מהתלמידים דיווחו על אירוע שבו קיבלו בעיטה או אגרוף בחודש הבחינה, כאשר הממוצע הארצי באותה השנה עמד על 17 אחוזים. 43 אחוז מהמורות דיווחו על שחיקה וכ־74 אחוז מהתלמידים דיווחו שטוב להם בבית הספר.
שלישי ברשימה הוא בית הספר “ברטוב” שקיבל את הציון המשוקלל 97. בחינת המיצ”ב נערכה בבית הספר בשנת 2013, והציונים שהתקבלו במקצועות מדע, אנגלית וטכנולוגיה הם 100. 23 אחוזים מהתלמידים דיווחו על אירוע שבו קיבלו בעיטה או אגרוף בחודש הבחינה כשהממוצע הארצי באותה השנה עמד על 17 אחוזים. 59 אחוז מהמורות דיווחו על שחיקה וכ־82 אחוז מהתלמידים דיווחו שטוב להם בבית הספר. עוד ברשימת בתי הספר המובילים ברעננה בית הספר היסודי “שקד לב הפארק” עם הציון המשוקלל 93, חטיבת “אלון”, “רימון” ובתי הספר היסודיים, “תל”י” ו-”יחדיו” שנבחנו בבחינת המיצ”ב בשנת 2013 קיבלו את הציון המשוקלל של 90.
את הרשימה סוגרת “ישיבת בני עקיבא” עם הציון המשוקלל 47. בבחינת המיצ”ב שנערכה בשנת 2013 קיבלו תלמידי החטיבה את הציונים 30 במדע וטכנולוגיה ו-60 באנגלית. 30 אחוזים מהתלמידים בבית הספר דיווחו על אירוע שבו קיבלו בעיטה או אגרוף בחודש הבחינה, שזהו אחוז גבוה מהממוצע הארצי העומד על 12 אחוזים באותה השנה. 33 אחוז מהמורות דיווחו על שחיקה וכ־85 אחוז מהתלמידים דיווחו שטוב להם בבית הספר.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר