מפת רמת הסיכון להידבקות בקורונה בשכונות ברעננה

לקראת הסגר השלישי: באילו שכונות ברעננה סכנת ההדבקה גבוהה יותר?

אף שכונה ברעננה אינה מצויה ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להדבקה, אבל נרשמת עלייה ברמת הסיכון בחלק גדול מהשכונות. כנסו למפת הקורונה המיוחדת של רעננה וגלו מה המצב בכל שכונה

פורסם בתאריך: 24.12.20 18:13

אף שכונה ברעננה לא מצויה ברמת הסיכון הגבוהה להידבקות מקורונה. כך עולה מהניתוח השבועי של חברת פוינטס המובא כאן, באתר, יחד עם מפת הקורונה המלאה של העיר. יפית בן חיים, ראשת תחום ייעוץ ואנליטיקה בחברה, מציינת שהמודל מגדיר עבור כל שכונה את רמת הסיכון שלה בהתייחס למספר פרמטרים, כגון אחוז בדיקות חיוביות, חולים פעילים ל-10 אלף תושבים, קצב גידול בחולים חדשים, חשיפות, בידודים ועוד. המודל מחושב מידי יום עבור כל שכונה ולכן ניתן לראות מגמות ולזהות אזורים בהם צפויה להיות התפרצות. "במהלך השבועיים האחרונים אנו עדים למגמת עליה בתחלואה שחלקה נובעת מגידול בכמות הבדיקות, אך לא רק, גם ברמה הארצית וגם ברעננה", מסבירה בן חיים. "במהלך השבועיים האחרונים כמות החולים הפעילים בעיר עלתה מ-73- ל- 155, גם אחוז הבדיקות החיוביות גדל ועומד על כ–2.5% לעומת 1.5% לפני כשבועיים", היא אומרת. עוד היא מציינת: "לפני שבועיים כל השכונות בעיר היו במדד סיכון 1 (נמוך מאוד) או 2 (נמוך) וכיום ניתן לזהות חלק ניכר משכונות העיר במדד סיכון 3, בעיקר במרכז העיר".

היכנסו כאן למפת הקורונה של רעננה וגלו מה המצב בכל שכונה

ברעננה ניתן לראות שנכון לימים אלו, מרבית השכונות נמצאות ברמת סיכון 2 או 3 להידבקות בקורונה ואין אף שכונה ברמה 5. רמה 1 היא הנמוכה ביותר ורמה 5 היא רמת הסיכון הגבוהה ביותר.

אלו הנתונים:
רמת סיכון 1:

קרית שרת, נווה זמר, רסקו בן צבי, קרית גנים, כפר בתיה, לב הפארק.
רמת סיכון 2:

עמידר, רעננה צפון, קרית שז"ר, שיכון אשר, קרית וייצמן, מרכז העיר השרון משה דיין, הפרחים.
רמת סיכון 3:

מרכז העיר אחד העם עקיבא, קרית אליהו גולמוב, קרית דוד רמז, מרכז העיר מזרחית לרובצקי, מרכז העיר הגליל אלעיזר יפה, מרכז העיר אליעזר יפה תל חי.

טבלת רמת הסיכון בשכונות ברעננה

# # # 

באופן חריג משרד הבריאות טרם עדכן היום באתרו את הנתונים של כל רשות. ציון הרמזור של רעננה עמד אתמול על 5.5, מספר החולים הפעילים ברעננה על 158. יצוין כי בראשון בערב שינה משרד הבריאות את טווח הציונים של הצבעים השונים ברמזור. עד ראשון הוגדרה עיר צהובה כמי שקיבלה את הציון שבין 4 ל-5.5. עיר כתומה הוגדרה מי שציונה בין 5.6 – 7. החל מראשון, מוגדרת עיר צהובה מי שציונה בין 4.5-6, ועיר כתומה מי שציונה בין 6-7.5. נציין כי משרד הבריאות מעדכן על בסיס יומי את ציון הרמזור והצבע של כל רשות, בעוד הממשלה מעדכנת את הסטטוס של כל רשות פעם בשבוע בימי רביעי, כך שמבחינת המגבלות רעננה עדיין כתומה, אך קיים סיכוי סביר שעוד השבוע ישתנה הצבע לצהוב.


הצטרפו לערוץ הטלגרם של צומת השרון רעננה


תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר