מפת רעננה, חברת פוינטס

העיר הירוקה: נמשך השיפור בציון הרמזור, ברוב שכונות העיר התחלואה נמוכה

הסיכום השבועי: נמשכת הירידה במספר החולים הפעילים ברעננה, רק שכונה אחת ברמות תחלואה וסיכון בינוניות

פורסם בתאריך: 19.3.21 08:25

על פי הנתונים שפרסם משרד הבריאות בחמישי, מספר החולים הפעילים ברעננה עומד על 77 לעומת 91 ברביעי. אחוז הבדיקות החיוביות ברעננה עומד על שני אחוזים. שיעור החולים החדשים בשבוע ל-10,000 נפש עומד על 5.5 לעומת ברביעי. שיעור השינוי במספר המאומתים בשבוע עומד על מינוס 46 אחוזים, לעומת מינוס 58 אחוזים ברביעי. על פי נתונים של משרד הבריאות אחוז המתחסנים במנה הראשונה עומד על 70.63 אחוז ואחוז המתחסנים במנה השנייה עומד על 66.34 אחוז.

ציון הרמזור של רעננה ממשיך לרדת ועומד על 2.9 לעומת 3.1 ברביעי ו- 3.5 אתמול בשלישי. רעננה מוגדרת כעיר ירוקה. עיר ירוקה היא מי שציונה עד 4.5, עיר צהובה היא מי שציונה בין 4.5-6, ועיר כתומה מי שציונה בין 6-7.5. נציין כי משרד הבריאות מעדכן על בסיס יומי את ציון הרמזור והצבע של כל רשות, בעוד הממשלה מעדכנת את הסטטוס של כל רשות פעם בשבוע.

1,496 מאומתים חדשים התגלו אתמול ברחבי הארץ, מספר החולים עומד על 24,003. מספר החולים שבמצב קשה בארץ עומד בחמישי על 579, מתוכם 237 במצב קריטי. האחוז הארצי של הבדיקות החיוביות עומד היום על 2.0 אחוזים. מספר הנפטרים בארץ מתחילת המגפה עומד על 6,062.

# # #

כמידי שבוע, גם השבוע מביא צומת השרון את מפת הסיכון להידבקות של רעננה לפי שכונות, על פי הניתוח של חברת פוינטס. המפה מפרטת את נתוני הקורונה המלאים בכל שכונה בעיר. דין דנינו, יועצת ומנהלת לקוחות בחברת פוינטס, מציינת שהמודל מגדיר עבור כל שכונה את רמת הסיכון שלה בהתייחס למספר פרמטרים, כגון אחוז בדיקות חיוביות, חולים פעילים ל-10 אלף תושבים, קצב גידול בחולים חדשים, חשיפות, בידודים ועוד. המודל מחושב מידי יום עבור כל שכונה ולכן ניתן לראות מגמות ולזהות אזורים בהם צפויה להיות התפרצות. "ברעננה כמות החולים הפעילים ירדה מעט בשבוע האחרון וגם אחוז הבדיקות החיוביות ירד", אומרת דנינו, "כיום השכונות בעיר נמצאות ברמת סיכון 1 (נמוכה) או 2. מרכז העיר הגליל – אליעזר יפה נמצאת ברמת סיכון 3 (בינונית)".

היכנסו כאן למפת הקורונה של רעננה וגלו מה המצב בכל שכונה

ברעננה ניתן לראות שנכון לימים אלו, מרבית השכונות נמצאות ברמת סיכון בינונית להידבקות בקורונה. רמה 1 היא הנמוכה ביותר ורמה 5 היא רמת הסיכון הגבוהה ביותר.
אלו הנתונים:

רמת סיכון 1:

מרכז העיר השרון משה דיין, קרית שז"ר, עמידר, שיכון אשר, הפרחים, קרית וייצמן, קרית גנים, כפר בתיה.

רמת סיכון 2:

מרכז העיר מזרחית לקזן, מרכז העיר אליעזר יפה תל חי, קרית שרת, מרכז העיר קזן רמב"ם, נווה זמר, רעננה צפון, מרכז העיר מזרחית לרבוציק, מרכז העיר עקיבא הגליל, רסקו- בן צבי, מרכז העיר רמב"ם השרון, מרכז העיר תל חי קרן היסוד, לב הפארק, מרכז העיר אחד העם עקיבא, קרית אליהו גולמוב, קרית דוד רמז.

רמת סיכון 3:

מרכז העיר הגליל אליעזר יפה.

טבלה רעננה, פוינטס


הצטרפו לערוץ הטלגרם של צומת השרון רעננה


 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר