קבוצת הרובוטיקה של תיכון אביב הקבוצה בירוחם.
קבוצת הרובוטיקה של תיכון אביב הקבוצה בירוחם.

בקרוב: אקדמיה לנוער ללימודי רובוטיקה

חבר מועצת העיר, אביחי ארביב, יצא יחד עם קבוצת הרובוטיקה של תיכון אביב להיפגש עם קבוצת הרובוטיקה של ירוחם, על מנת לדון בהקמת אקדמיה לרובוטיקה במרכז הארץ

פורסם בתאריך: 22.8.17 13:03

ביום חמישי האחרון יצא חבר מועצת העיר, אביחי ארביב, יחד עם נציגות קבוצת הרובוטיקה מתיכון אביב: Steampunk 1577, להיפגש עם נציגי קבוצת הרובוטיקה The Y Team FRC 3211-Yeruham בירוחם. הקבוצות משתי הערים אשר משתפות פעולה כבר מספר שנים החליטו השנה להדק את הקשר ולקיים במרכז הארץ אקדמיה לנוער ללימודי רובוטיקה. לשם תכנון הדבר נסעו נציגי הקבוצה מרעננה לפגוש את הקבוצה בירוחם ובקרוב גם תגיע הקבוצה מירוחם לביקור ברעננה.

המפגש בין קבוצת הרובוטיקה של תיכון אביב עם בית הספר בירוחם. צילום פרטי

קבוצות הרובוטיקה מרעננה וירוחם

את האקדמיה לנוער ללימודי רובוטיקה מתכננות הקבוצות לקיים במהלך חופשת חנוכה בשנה הקרובה למשך שלושה ימים. כחלק מהתוכנית נבחרות FRC ו FTC, המשתתפות בתחרות הרובוטיקה- ""FIRST Israel מכל הארץ יגיעו כדי ללמוד את מקצועות הרובוטיקה מפי קבוצות הרובוטיקה החזקות בתחומן באותו נושא.

הלימודים יהיו פתוחים בפני כלל התלמידים וביניהם תלמידי רעננה שיוכלו להתעניין וללמוד על מסלולי לימודי הרובוטיקה והטכנולוגיה הקיימים ולהרחיב את הידע המקצועי בתחום למי שמעוניין להתקדם כמה צעדים קדימה.

המפגש בין קבוצת הרובוטיקה של תיכון אביב עם בית הספר בירוחם. צילום פרטי

"הקבוצות של רעננה ושל ירוחם עושים שיתופי פעולה ועוזרים אחד לשני ומלמדים אחד את השני", מספר ארביב, "הם עוזרים אחד לשני בפיתוחים ובעיות. עלה להם ראיון ליצור אקדמיית נוער ללימודי רובוטיקה, הרעיון שלהם הוא שכל קבוצה תבוא ותספר איך להיות טובה בתחום בו היא הכי מצליחה. אני מוצא את השיתוף פעולה הזה כמאוד מבורך, קודם כל כי זו יוזמה שבאה מהתלמידים. זה נועד לצמצם פערים ולתת כלים ללמוד יותר ולחשוף בפני נוער רבים את לימודי הטכנולוגיה והרובוטיקה. ברגע שמשלבים בני נוער גם מהמרכז וגם מהפריפריה אז בכלל יש פה משהו מאוד ציוני ומאוד נכון. מתוך כך אני אמרתי שאני מוכן לבוא ולקדם את הנושא הזה מהצד של רעננה. פניתי לראש העיר בנושא והוא מאוד התלהב ובפתיחת האקדמיה הוא יבוא ויישא דברים".

אביחי ארביב

אביחי ארביב

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר