מדבירים מומלצים בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock
מדבירים מומלצים בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock

מדבירים מומלצים בשרון

איזה מעצבן זה שמציקים לכם כשאתם בבית. זה יכול להיות נציג מוועד הבניין, השכן מהקומה למטה שמתלונן על הרעש, ולפעמים גם יצורים מזיקים למיניהם. עם הנציג והשכן כנראה תצטרכו להתמודד לעוד הרבה זמן, אבל במקרה של היצורים המזיקים, קיימים פתרונות רבים בשוק שמטרתם לצמצם את השפעת המזיקים ולמנוע מכם נזקים ובעיות בבית. אך מיהם המדבירים המומלצים ביותר באזור השרון? מיד נפרט לכם

פורסם בתאריך: 21.1.19 08:56

"מדבירי השרון" – יאיר מאיר – בטיחות, אמינות ומקצועיות

אם אתם מחפשים מדביר אשר יספק עבורכם שירות אישי ומקצועי, אך במקביל איש מקצוע בעל ידע נרחב בכל הנושאים העוטפים את תחום ההדברה, יאיר מאיר הוא האדם בשבילכם. יאיר הוא מדביר הפועל באזורי השרון והמרכז ובעל ידע נרחב בתחומי האינסקטולוגיה והביולוגיה. הוא מציע שירות הדברת מכרסמים (חולדות, עכברים וחולדים) ופרוקי רגליים (חרקים, רבי רגלים ונדלים, עכבישניים וסרטנאים) ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות, הנעשה במקצועיות רבה ובמחיר הוגן.

יאיר מספר לנו איך הכל התחיל: "תמיד התעניינתי בבעלי חיים, זהו תחום מופלא לדעתי. להם ולנו יש יחסי תלות, והיה חשוב לי להכיר את הקשרים הללו לעומק, כדי לקבל תמונה אקולוגית רחבה על העולם שלנו".

יאיר ניהל חברה בארה"ב, ושם למד מהי תודעת שירות ברמה גבוהה. "אני בעל גישה אחראית ובטיחותית ביותר וכשפתחתי את העסק, רציתי להעניק ללקוחותיי שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר".

יאיר עבר קורס "מדביר ביתי" וקורס "הדברה בשטח פתוח" במכללת "משלב" והוא אף העשיר את ידיעותיו באופן עצמאי, על מנת לקבל תמונה מקיפה ורחבה של הנושא. "הקורס היה מתומצת ובסיסי מאוד, ורציתי לקבל ידע מפורט יותר בתחום. לכן, שיננתי את אנציקלופדיית 'החי והצומח בארץ ישראל' ונעזרתי באתרים אינפורמטיביים באינטרנט. הידע המקיף שרכשתי, הפתיע מאוד את התלמידים והמורים ואף התחלתי לעשות שיעורים פרטיים. אני נותן שירותי ייעוץ בתחום עד היום ואף בונה בימים אלה מערכי שיעור לשני הקורסים הללו".

יאיר משתמש בעבודותיו בעזרים רבים ובחומרים ידידותיים לסביבה. "יש לי מספר שיטות הדברה: ג'לים, ריסוס, מדבקות דבק, אבקות, תרכיזים, רשתות ליונים, מלכודות חשמליות וכדו'. אני מתאים את הכלים לכל מקרה בנפרד. נוסף על כך, החומרים שלי אינם מזיקים בכלל, ומהווים למעשה חומרי הדברה ירוקה, שאינם מלכלכים. אני קונה רק מספקים בעלי רישיון מהמשרד להגנת הסביבה ונותן גם פתרונות ביתיים ללקוחות, על מנת שלא יחוו פלישת מזיקים נוספת לביתם".

העיקרון המנחה של יאיר הוא מקצועיות. "חשוב לי לתת מענה אישי לכל לקוח, ולבדוק כל מקרה לגופו. אני מבצע עבודות הדברה ברמה הגבוהה ביותר בארץ, מקפיד על בטיחות והצעת מחיר הוגנת ויותר מכל- מגן על דיירי הבית מפני כל סכנות המזיקים".

"מדבירי השרון" – יאיר מאיר

טלפון: 058-7705515

קישור לאתר "מדבירי השרון"

"מדבירי השרון" – יאיר מאיר.

 


"דרור אלון הדברה" – "אמרו לי שיש לי רק ג'וקים בראש"

בתחום ההדברה, הבטיחות חייבת להיות בראש מעייניו של בעל המקצוע. לכן, כשאתם בוחרים מדביר, חשוב לוודא כי מדובר באדם מקצוען, שידאג קודם כל לשמור עליכם. דרור אלון הוא מדביר ולוכד נחשים מורשה בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ההדברה, אשר פועל בכל רחבי הארץ ומבצע טיפול בחרקים ומכרסמים. הוא מחזיק בכל הרישיונות הרלוונטיים בתחום ואף עובר קורס העשרה פעם בשנה, על מנת להרחיב את ידיעותיו בנושא.

דרור מספר לנו מדוע נכנס לתחום ההדברה. "מאז היותי ילד, אהבתי מאוד בעלי חיים: חרקים, עכבישים, ג'וקים ועוד. כשהייתי בכיתה א', המורה שלי אמרה להוריי שיש לי רק ג'וקים בראש. היא ניבאה את העתיד שלי".

אבחון הבעיה נעשה בכמה שלבים. "ראשית, אני מאבחן האם בכלל קיימת בעיה. לעתים, יש חרקים שמועילים לבית ובמקרים כאלה, אני מסביר ללקוח שאין צורך לרסס אותם. במידה ואכן קיימת בעיה, אני מאבחן מהו סוג המזיק ומתאים עבורו את חומרי ההדברה הרלוונטיים. לפעמים אני מאבחן את סוגו, כבר מהשיחה הראשונית עם הלקוח בטלפון".

לאחר שמאבחן דרור את שורש הבעיה, הוא נוקט בכמה אמצעי בטיחות. "מבחינתי, הבטיחות היא מעל הכל. קודם כל, אני צריך לוודא שהלקוח משתף איתי פעולה באופן מלא. אני נותן הוראות מדויקות, שמטרתן היא להגן על הלקוחות ולמנוע מהם נזקים גופניים למיניהם".

בתהליך ההדברה עצמו, משתמש דרור בעזרים המתקדמים ביותר בתחום. "אני מחזיק בכלים מודרניים, אפילו מכשיר הריסוס שלי הוא חשמלי. אני משתמש בטכניקות מגוונות ובסוגי ריסוס איכותיים וידידותיים לסביבה ולמעשה, מתאים את הטכניקה והריסוס לבעיה הרלוונטית".

לעתים, נתקל דרור בבעיות מסובכות, אשר להן הוא מתאים פתרונות ייחודיים. "התיקן הגרמני, לדוגמא, מתחבא בעיקר בתוך מכשירים חשמליים בבית. במקרה כזה, לא ניתן להשתמש בחומרים נוזליים ולכן, אני משתמש בטכניקות מיוחדות. דוגמה אחרת לכך היא פשפש המיטה, אשר נמצא בעיקר במיטות. עבורו, אני משתמש בכלי מאוד יקר שלא מלכלך את המיטה ולמעשה הורג את ביצי הפשפש, ללא שימוש בחומרי הדברה".

דרור אלון מקפיד בעבודותיו על מקצועיות ונוקט באמצעי בטיחות רבים, על מנת להגן על דיירי הבית. "הלקוחות נמצאים בראש סדר העדיפויות שלי. חשוב לי להעניק להם שירות מקצועי ויעיל, ובו בזמן להגן על בטיחותם ובריאותם".

 

דרור אלון הדברה

דרור אלון הדברה

"דרור אלון הדברה"

טלפון: 052-2498578


המדביר המזמר – ההדברה היעילה שתגרום לכם לחייך

ג'וקים, עכברים ומעופפים מזיקים, יוצרים אצלנו לרוב קונוטציה שלילית. דווקא בנושא כל כך מעיק ומטריד, הצליח "המדביר המזמר" להציע פתרונות הדברה בדרך קלילה, מחויכת ושמחה.

"המדביר המזמר" או בשמו הפרטי, ציון, משלב בין אהבתו למוזיקה, כתיבה יוצרת ואמנות רחוב לבין תחום ההדברה בו הוא עוסק בארבעים השנים האחרונות: "כשהתחלתי לשווק את עסק ההדברה שלי לפני כשני עשורים, עשיתי זאת באמצעות בובות ראווה בדמויות אדם לבושות בחליפות הדברה ומצוידות במסכות הגנה. לאחר זמן לא רב, שמתי לב שהבובות מרתיעות ילדים ופניתי לפתרון ידידותי יותר שיצר שלוש בובות מקוריות בדמות ג'וקים העונות לשמות צ'יק, צ'ק וג'וק, ובובה נוספת בדמות עכבר ששמו עכברי ברי".

קשה להישאר אדישים למראה רכב ההדברה הפחות שגרתי בלשון המעטה של "המדביר המזמר", עליו מתנוססות הבובות המדוברות, שמלוות במוזיקה מקורית שכתב והלחין ציון בעצמו.

"המדביר המזמר" מציע הדברה ירוקה ויעילה המופקת מצמח החרצית ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה. ההדברה מתאימה לכל סוגי המזיקים – ג'וקים, נמלים, מכרסמים, יונים, פרעושים, דבורים, צרעות וזוחלים.

אם נקלעתם לבעיית מזיקים, אתם יכולים להיות בטוחים שהיא תיפתר ממש בקרוב, שכן צוות המדבירים של ציון זמין לאספקה מהירה ושירות מקצועי, והוא היחיד בתחום שמשווק חומרי הדברה להדברה עצמית, כאשר הלקוח יכול לרכוש תרסיס הדברה ידידותי למשתמש וללא תלות במדביר.

מסתבר שהדברה עצמית היא הדבר הבא – חומר ההדברה מגיע בתרסיס פשוט לשימוש כאשר אין כל מניעה לצאת מהבית בזמן ההדברה כמו בהדברה רגילה, ואין צורך לחשוש מחומר ההדברה. הפעולה זהה לפעולה שמבצע המדביר והמחיר אטרקטיבי ונוח. אם אתם חוששים להשתמש בעצמכם בתרסיס, תשמחו לדעת שהרכישה מלווה בהדרכה כתובה ותמיכה טלפונית גם בשעות הערב המאוחרות שתבטיח לכם תהליך בטוח, פשוט ומהיר.

רוצים לדעת מהי התקופה המומלצת ביותר לבצע הדברה מפני מזיקים? לפי ציון "רצוי מאוד להדביר בתקופת הפסח, כאשר החורף כמעט מאחורינו, הבית נקי ואפקט ההדברה הוא המקסימלי ביותר".

שביעות רצון הלקוח מנחה את הפעילות של ציון בכל שלב בעבודתו. הוא מתאים את עצמו לצרכי הלקוח ומציע פתרונות מותאמים תוך שירות מקצועי ומהיר, והכל – בחיוך.

"המדביר המזמר" – ציון שירי

טלפון: 1700-500-889

קישור לדף הפייסבוק: צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה

קישור לאתר צ'יק צ'ק ג'וק

ציון ומכונית הבובות

ציון ומכונית הבובות

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר