יועצי המס הבאים שלכם. צילום: Indypendenz, Shutterstock
יועצי המס הבאים שלכם. צילום: Indypendenz, Shutterstock

יועצי מס מומלצים ברעננה שאתם חייבים להכיר

לניהול הפיננסי של העסק שלך יש חשיבות רבה להצלחתו. ניהול החשבונות וייעוץ מס מקצועי יהיו אלה שיסייעו לך במשימה. הכירו את יועצי המס המומלצים ברעננה

פורסם בתאריך: 22.7.19 17:36

גלית בן ארויה – ייעוץ מס וליווי עסקי

רבים מאיתנו שואפים להתפתחות אישית ועסקית. כחלק מההתפתחות עולה השאלה האם כדאי לנו להקים עסק משלנו ולא פעם הפער בין הרצון והחלום לבין המציאות הוא גדול. לכן בטרם נצא לדרך חשוב להסתייע בשירותי ייעוץ וליווי עסקי שיאפשרו לנו לראות את התמונה הכוללת, האמיתית והמדויקת בדרכנו החדשה.

"החשיבות שיש לייעוץ וליווי עסקי בראשית הדרך היא גדולה, חשובה ולעיתים קריטית. כיועצת מס בעלת ותק של 15 שנים, אשר מעניקה שירותי ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים, בינוניים וחברות, אני מציבה ללקוח מראה של בית העסק העתידי באותו התחום", אומרת גלית בן ארויה, בעלת משרד לייעוץ מס ברעננה הנושא את שמה.

"החשיבות הרבה לשיתוף הפעולה וההיכרות עם הלקוח וצרכיו היא גדולה והיא תהיה זו שתשפיע רבות על הצלחת העסק. אני שותפה לדרך וחשוב לזכור שמאחורי כל עסק מצליח עומד יועץ מס מקצועי ומנוסה שמוביל את העסק להצלחה".

אילו סוגיות עולות במפגשי הייעוץ העסקי טרם פתיחת העסק?

"אני מפרטת באופן גלוי ופתוח בפני הלקוח את הסיכונים והיתרונות. אנחנו בודקים יחד את כל המשמעויות של ניהול עסק ובוחנים האם הלקוח מוכן לכך – לעיתים קיים פער וחוסר התאמה בין המציאות לחלום. במקרים כאלו ההחלטה יכולה לחסוך ללקוחות הרבה כסף ועוגמת נפש".

"במידה ויוצאים לדרך והלקוח בוחר להקים את בית העסק, משרדנו מעניק שירותי ליווי עסקי המאפשרים לו לנהל נכון את העסק. אני מלווה אותו בסבך הבירוקרטיה בדרך להנפקת רישיון עסק, פתיחת תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, ניהול חשבונות שוטף, איך לפעול על מנת למקסם רווחים ולשלם מס על פי החוק והנהלים. כחלק ממעטפת השירותים הכוללת משרדנו מסייע בבחירת תוכנות רלוונטיות ותכניות שיווק שיקדמו את בית העסק. בנוסף אנחנו גם מסייעים בגיוס עובדים מנוסים".

גלית בן ארויה הינה יועצת מס מוסמכת. את לימודיה סיימה בהצטיינות במסלול יועצי מס במכללה למנהל בשנת 2005. כשנה לאחר מכן יצאה לדרך עצמאית והקימה את משרדה ברעננה. כיום כולל המשרד 25 אנשי מקצוע בהם מנהלי חשבונות, חשבי שכר, יועצי מס ורואי חשבון מנוסים ומקצועיים: "אנחנו משרד גדול אך מתנהלים כמשרד בוטיק המעניק שירות אישי ומקצועי לכל לקוח. גישת השירות במשרדנו היא כזו בה הלקוח הוא עולם ומלואו. ההקשבה וההבנה של אנשי המקצוע במשרדי את צרכי הלקוח היא מעל לכל", אומרת בן ארויה.

גלית בן ארויה, משרד ייעוץ מס ברעננה מעניקה חבילת שירותים כוללת ומקצועית ללקוחות המאוגדים כחברות עוסקים מורשים ועוסקים פטורים, בין שירותי המשרד: הנהלת חשבונות, חשבות שכר וייעוץ מס הכוללים טיפול בחשבונות שוטפים, טיפול בדוחות רבעוניים ובדוחות סוף שנה, פריסת פיצויים וייצוג בית העסק מול רשויות המס. כמו כן, מעניק משרדה של גלית בן ארויה ליווי וייעוץ עסקי לבתי עסק.

"אנשי המקצוע במשרד בראשותי מעניקים תשתית פיננסית ומערכתית כוללת לבתי עסק בינוניים וגדולים. אנחנו עובדים עם חברות מובילות במשק ופועלים בשיתוף פעולה עם לקוחותינו, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ושירות וליווי מקצועי בזמינות גבוהה. כל הפרמטרים החשובים הללו יהיו אלה שיביאו להצלחת בית העסק".

 

גלית בן ארויה – ייעוץ מס וליווי עסקי

כתובת: זרחין 10, רעננה

טלפון: 09-7745022

נייד:050-8633154

קישור לאתר

מייל: [email protected]

 

גלית בן ארויה

גלית בן ארויה


יריב גולד – יועץ מס

משרד יריב גולד – ייעוץ מס, הוא משרד בוטיק מומחה בתחום המסים, תכנון, ייעוץ ועמידה בדרישות המס.
המשרד מספק שירות מקצועי ומנוסה לאנשים פרטיים – עצמאיים ועסקים, על ידי ניהול כלל היבטי המס של הלקוח, עדכון על פי חוקי מיסים חדשים ותכנון מס יעיל ואפקטיבי להקטנת גובה המס ובכך – הגדלת רווחים.

יריב גולד הוא יועץ מס מומחה העוסק בתחום משנת 2000 וצבר ידע, מומחיות ומוניטין נצבר. הוא עובד עם לקוחותיו בצמוד לאורך כל השנה, בכדי להבטיח מינימום של חבות מס ללקוחותיו.

"באמצעות תכנון מס נכון, ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים ללקוח", אומר יריב גולד, "המשרד שלנו מושתת על בסיס של ערכים, תודעת שירות מקסימלית, איכות ביצועית ועשרות לקוחות מרוצים שנשארים איתנו לאורך השנים".

יריב גולד. צילום: אורלי לנדאו

יריב גולד. צילום: אורלי לנדאו

שירותי משרד יריב גולד

משרד יריב גולד, מומחה בייעוץ מס לעצמאיים ומספק את כלל השירותים להם עצמאי זקוק בהתנהלות הראשונית והשוטפת – החל משלב פתיחת התיקים במע"מ, במס הכנסה וביטוח לאומי, דרך ייצוג שוטף ברשויות המס, הנהלת חשבונות, ביצוע והעברת דוחות שנתיים לרשויות המס, הצהרות הון ועבור חברות – העברת החומר הסופי לרואה חשבון להגשת הדוח השנתי. כמו כן, המשרד מספק שירות החזרי מס גם לשכירים.

המשרד מנוהל באווירת בוטיק, תוך יחס אישי ובגובה העיניים. "בניגוד לחברות גדולות לייעוץ מס, במשרדי אנו דוגלים במודל העבודה האישית. ללקוחות המשרד יש נגישות מלאה אליי, ואני עומד לרשותם בכל עת ולכל מה שיזדקקו 24/7". מציין יריב גולד ומוסיף: "היחס הוא אישי לכל לקוח ואני מכיר כל לקוח במשרד וכל תיק על בוריו. הלקוחות מקבלים דוח מצב של העסק מדי רבעון וכן מעקב צמוד על כלל היבטי המס שלהם תוך טיפול מקצועי, שוטף ומסור".

לאילו יתרונות זוכים לקוחות המשרד?

"הלקוחות שלנו נהנים מהחזרי מס גבוהים ללא הפרשי מס לתשלום. 3 פעמים בשנה, אנו יושבים על כל תיק במשרד ועורכים תכנון מס שנתי עבור התיק, בכדי שהלקוחות ימשיכו לקבל את תנאי המס הטובים ביותר.

"המוטו שלנו הוא: 'אל תסכים להיות קלסר על המדף', על כן היחס שלנו הוא אישי תוך היכרות מעמיקה עם כל לקוח ולקוח.
"אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית להבטחת טיפול מהיר ומדויק בכל תיק. כך, אנו משתמשים בתוכנות ייעודיות להנהלת משכורות, מחוברים למחשבים של ביטוח לאומי ומס הכנסה ויכולים בלחיצת כפתור, לצפות בנתוני התיק, במה שנעשה בעבר ואילו שינויים נדרשים לבצע בעתיד בכדי לייעל את ענייני המס".

יריב גולד מנהל את קבוצת "כל מה שעצמאים צריכים לדעת" בפייסבוק, המונה כיום למעלה מ- 1000 חברים, ומזמינה אתכם להצטרף לקבוצה ולהתעדכן בכלל הנושאים הרלוונטיים לעצמאיים, לקבל עדכונים, תזכורות לתשלומים, לשאול שאלות ולקבל תשובות מקצועיות מקיפות.

משרד יריב גולד – ייעוץ מס

כתובת המשרד: החרושת 32 רעננה

טלפון: 052-3863636
מעבר לאתר 
מעבר לעמוד העסקי בפייסבוק
מעבר לקבוצת הפייסבוק: "כל מה שעצמאים צריכים לדעת"

יועץ המס יריב גולד. צילום: אורלי לנדאו

יועץ המס יריב גולד. צילום: אורלי לנדאו

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר