דני שקדי
דני שקדי

בית שלום: איכות חיים לבני הגיל השלישי

בבית שלום, מרכז דיור מוגן, מעניקים שרות איכותי ופעילויות מגוונות. באחרונה שופצה המחלקה הסיעודית במקום

בית שלום, מרכז דיור מוגן לבני הגיל השלישי, ממוקם בסביבה שקטה בין רעננה להרצליה ומספק איכות חיים גבוהה. המקום כולל מחלקה סיעודית  ומיועד לדיירים מבוגרים מכל שכבות הגיל ומכל רחבי הארץ. "אנו דוגלים במתן שירות מלא לדיירינו במסגרת תשלום דמי האחזקה החודשיים", מסביר מנכ"ל הבית, דני שקדי. השירות במקום כולל שלוש ארוחות מלאות, טיפול רפואי מלא ברמת רפואת משפחה, אירועי תרבות, חוגים, חשמל ומים וכן שירותי ניקיון וכביסה, טלוויזיה בכבלים ועוד. כמו כן, לדיירי הבית, אפשרות יציאה למרכז העיר בהסעה מסודרת לכל צרכיהם. במקום צוות אינטגרלי אשר כולל מטבח מבשל, ללא קבלנים חיצוניים".

הצוות הבכיר של בית שלום

הצוות הבכיר של בית שלום

"הגישה לבית שלום נוחה מאוד עבור דיירי הבית, כולל חניה לבני משפחותיהם. המקום מעניק שירות איכותי על ידי צוות ותיק, מקצועי ומנוסה מאוד", מסביר שקדי ומוסיף שיתרון נוסף הוא המחיר: "באי הבית מקבלים שירות מלא, בסביבה עירונית שקטה בקרבת גינת פנאי הכוללת מתקני משחק לילדים ולנכדים במחיר מהנמוכים בארץ". בנוסף לכף דואג הצוות במקום לפעילות לאורך כל השנה, הכוללת הרצאות, ימי עיון, ערבי שירה וגיבוש ועוד. כמו כן מתקיימות בחגים פעילויות עשירות ומגוונת לדירי הבית וזאת לצד אירועים למשפחות וקרובי הדיירים. "יש קשר חם בין הצוות במקום לבין המשפחות של הדיירים", אומר שקדי, "אנחנו משתפים אותם באירועים שונים ומקיימים אירועים ייעודיים על מנת לקרב אותם ואת הנכדים והנינים".

בית שלום

בית שלום

בנוסף, לבית שלום איתנות פיננסית והמקום מוכר כמוסד ציבורי שמשמש תאגיד עירוני המפוקח על ידי משרד הרווחה ומשרד הבריאות.

לאחרונה שופצה המחלקה הסיעודית של המוסד והותאמה לדרישות החדשות של משרד הבריאות. "הדבר שיפר את איכות החיים של דיירי הבית", אומר שקדי. הוא מציין שהם הוסיפו מתקנים ושירותי תרבות וחברה נוספים. "הצוות ואני מנסים לאורך כל השנה להעניק לדיירים תוכן איכותי, אני חובב טבע וטיולים ומוציא אותם לטיולים מיוחדים בהדרכתי להכרת הארץ והאזור וכל הזמן מממשיך ללמוד ולהכיר את התחום, על מנת להעניק לדיירים את השירות הטוב והמקצועי ביותר", הוא מסכם.

בית שלום

בית שלום

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך
תגיות:
אולי יעניין אותך גם

תגובות

הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר