משתלות מומלצות בשרון
משתלות מומלצות בשרון

משתלות מומלצות בשרון | המקומות ששווה להכיר

מחפשים אחר משתלות מומלצות בשרון? יש כאן רשימה שאסור לכם לפספס. ניסיון, אדיבות ותשוקה אדירה לעולם המשתלות, משתלבים יחד במקומות מיוחדים שיגרמו לכם לשוב אליהם פעם אחר פעם

29.7.18 17:57

גרדן ביוטי- משתלה ירוקה בעיר הירוקה

לאורך השנים אינספור מחקרים הצביעו על הקשר הישיר בין השהות שלנו בטבע לבין רמת השמחה והבריאות שלנו. לא פלא אם כך שבהינתן ההזדמנות נעדיף למלא את הסביבה שלנו בצמחים, פרחים, ועצים שהופכים את הסביבה שלנו ליפה יותר, בריאה יותר ונעימה יותר, ואם בנוסף על הכל אנחנו יכולים להיות אלה שבוחרים איך הסביבה שלנו תראה ואילו פרחים, צמחים ועצים יגדלו אצלנו אז אדרבה.

הוד השרון היא עיר שמובילה את המהפכה הירוקה בשנים האחרונות. משתלת גרדן ביוטי היא ג'ונגל פראי במרכז הוד השרון שנותנת לנו טעימה מהטבע והזדמנות נפלאה למלא את סביבת המגורים שלנו בעוד קצת ירוק המאפשר למלא אחר החזון העירוני המתגשם של הוד השרון- עיר קהילה ירוקה שמעניקה תחושה של פליאה ונחת.

המשתלה שקמה לפני יותר מ-15 שנה מביאה את הטבע היישר לביתו וגינתו של כל מי שרוצה לחיות בסביבה נעימה ויפה יותר. מי שמגיע למשתלה ישמח למצוא בה שלל עצים ובהם עצי פרי, נוי וזית, צמחים לבית ולגינה, שיחים, ופרחים כמו רקפות צבעוניות ומהממות ובעצם כל מה שאפשר למצוא בטבע.

גרדן ביוטי. צילום: סטודיו אורי לובן

גרדן ביוטי. צילום: סטודיו אורי לובן

גרדן ביוטי- משתלה ירוקה בעיר הירוקה. צילום: סטודיו אורי לובן

גרדן ביוטי- משתלה ירוקה בעיר הירוקה. צילום: סטודיו אורי לובן

כדי שתוכלו לעצב גינה שתראה כמה שיותר טבעית דואגת המשתלה לספק ללקוחותיה את כל מה שדרוש בשביל לייצר תפאורה ואווירה טבעית, כך תוכלו להסתובב במשתלה ולגלות סלעים גדולים ומרשימים, אבנים מנוסרות ליצירת שבילים קסומים, אבני טוף ליצירת אווירה, חלוקי נחל במגוון צבעים ואפילו אדני רכבת במספר גדלים.

את הצמחים שאתם מביאים תוכלו להחליט כיצד לפזר ואיך לשתול, בין אם יש לכם שטח אדמה גדול שעליו אפשר להקים ערוגות של רקפות ולשתול עצים ושיחים או אפילו אם יש לכם רק מרפסת בקומה השלישית, בתכנון נכון ובעזרת אמצעים מתאימים תוכל להקים גינה בכל מקום שתרצו ולהינות מנשימה של אוויר צח.

יכול להיות שיש לכם איזשהו חזון לגינה בראש ואתם לא יודעים כיצד לתכנן אותה או מאיפה להתחיל, אם גננות היא לא משהו שאתם עוסקים בו על בסיס יומי אין סיבה שתדעו את הדברים הללו ובדיוק לשם כך מעמידה המשתלה צוות מקצועי בעל עין מיומנת איתו אתם יכולים להתייעץ בנושא.

הצוות מתמחה בתכנון והקמת גינות בהתאמה להעדפות הלקוח ולתוואי השטח של הגינה, אין שום צורך בידע מוקדם אבל כדאי שלפחות יהיה לכם חזון ופנטזיה על הגינה המושלמת ביותר בעבורכם.

אז אם אתם רוצים סביבה ירוקה יותר (ממש כמו בחזון העיר) עם גינה קסומה מלאה בעצי פרי צבעוניים, צמחים יפייפים, אבנים עוצמתיות, ושבילים נסתרים תוכלו להגיע למשתלת גרדן ביוטי שבהוד השרון שתשמח להשיב את הטבע בחזרה אליכם לגינה.

כתובת: הנחל 1 הוד השרון.

טלפון: 052-5551052

גרדן ביוטי. צילום: סטודיו אורי לובן

גרדן ביוטי- משתלה ירוקה בעיר הירוקה. צילום: סטודיו אורי לובן

גרדן ביוטי- משתלה ירוקה בעיר הירוקה. צילום: סטודיו אורי לובן


משתלת דרום השרון

גינות נוי וצמחיה הן "ביטוי של אמונה והתגלמות של תקווה". כך כתב בעבר אדריכל הנוף האנגלי הנערץ ראסל פייג

הגנים, בדומה לבני אדם, מתפתחים וגדלים לנצח, וכמו כל הדברים בטבע, הם ממלאים את הבית ביופי ואווירה, מעשירים את החמצן ומקנים יצירתיות וחדווה לצד שלווה מבורכת.

במשתלת דרום השרון, הפועלת מזה 8 שנים ומחזיקה בניסיון וותק מצטבר של עשרות שנים בתחום, פועלים על פי אותם עקרונות מנחים: הנגשת הטבע והבאתו לידי ביטוי ככל האפשר, בגינתכם, בחדרי הבית ובמרפסות ביתכם.

משתלת דרום השרון, נפרשת על פני שטח עצום של 3 דונם ומספקת את מיטב הצמחיה, הפרחים, העצים, שיחים, צמחי עונה וצמחים רב שנתיים, צמחי תבלין, צוף וחלוקי נחל דשא סינטטי, מערכות השקיה, דישון, אביזרים משלימים, כדים, כלים מעוצבים לבית ולגינה, תערובות שתילה ודשנים מחשבי השקיה תאורה סולרית ועוד ועוד, במחירים הוגנים ובשירות לקוחות מהאיכותיים והמסורים ביותר שיש.

לאחרונה, המשתלה זכתה למנהל חדש ומוכר בתחום הגינון: אפי ליבמן, גנן וותיק מ"סימביוזה גינון", מחזיק בניסיון של למעלה מעשור ומומחה בהקמה, עיצוב ותחזוקה של גינות פרטיות, מרפסות בדירות ובבניינים משותפים.

בעשר שנות עבודתו בגננות, עיצוב, נטיעה ושמירה על גינות בכמה מהבתים המושקעים והמפוארים ביותר בישראל, הוא מציע במשתלת דרום השרון, שירות של ייעוץ מקצועי להקמה ושיקום של גינות ושילוב צמחיה במרפסות. השירות מבוצע במשתלה או בבית הלקוח, על פי צרכיו ונוחיותו.

משתלת דרום השרון. צילום: סטודיו לובן

משתלת דרום השרון. צילום: סטודיו לובן

משתלת דרום השרון. צילום: סטודיו לובן

משתלת דרום השרון. צילום: סטודיו לובן

אלו דברים אתה בודק בטרם אתה ממליץ ללקוח על הצמחיה המתאימה לביתו?

"אנו מנסים תמיד לייצר סימביוזה בין האדם לטבע, באמצעות ההתאמה הנכונה ללקוח של הצמח הנכון ובמיקום הנכון בבית. אנו מבקשים מהלקוחות שלנו מידע מקיף ככל האפשר: מהם כיווני השמש בדירה, אם יש רוח חזקה במרפסת ומה הגובה שלה, מהם החלומות והרצונות שלו לגבי ציפוף הצמחייה? האם מעוניין בצמחיה עבה ועשירה או בצמחים בודדים פזורים. אם מדובר בבית עם גינה, אשאל: האם מעוניין בעצי נוי? עצי פרי? מה גודל השטח? כיווני האור הטבעי, האם זקוק למערכת השקיה, וכו". הכל כדי להתאים לו את הצמחיה בצורה טובה והאיכותית ביותר שתגדל אצלו למשך שנים".

מה לגבי שירות שתילה בבית הלקוח?

"במשתלת השרון אנו מציעים שירותי שתילה ועבודות בבית הלקוח. במידה והלקוח מעוניין שאנחנו נבצע את השתילה תוך מומחיות ומקצועיות, נשמח לעשות זאת עבורו ולהבטיח כי השתילה תהיה מוצלחת ותניב הצלחה לאורך שנים".

מהו שירות משתלה עד הבית?

"בין יתר התכניות שהטמענו לאחרונה להגדלת השירות לרווחת לקוחותינו, אנו מציעים שירות משתלה עד הבית, הכולל אפשרות רכישה של צומח ופריטי עיצוב בטלפון, עם משלוח עד בית הלקוח. באמצעות שירות זה, ניתן להזמין: צמחים, עצים, כדים, תערובות שתילה ומוצרים רבים נוספים בהזמנה עד הבית".

כתובת המשתלה: נווה ירק

קישור לאתר 

טלפון: 050-6450058

משתלת דרום השרון. צילום: רותם גרוזביט מוביט הפקות סרטי תדמית‏

משתלת דרום השרון. צילום: רותם גרוזביט מוביט הפקות סרטי תדמית‏


משתלת תגל

משתלת תגל הארץ נוסדה בשנת 2012 ע"י בחורים צעירים והמהות והייחוד שלה היא שמירת השבת והשמיטה, כך שכל שבע שנים בשנת השמיטה המשתלה סגורה ונשמרות בה כל ההלכות הקשורות בעורלה מעשרות וכו'.
המשתלה ייחודית, מרווחת ונגישה, ומציעה ללקוחותיה מבחר גדול של צמחי בית וגן מכל הסוגים, וכן אביזרים משלימים מכל התחומים לגינה ולבית.

משתלת "תגל הארץ"

משתלת "תגל הארץ"

בעלי המשתלה מביאים עמם ניסיון רב שצברו לאורך השנים והיכרות מעמיקה של התחום, כולל עבודה בהקמת גינות, תכנון גינות, פיתוח ושיקום גינות, מגוון פתרונות השקיה, דישון והדברה מהמתקדמים בשוק וכן ייעוץ והכוונה ללקוחות המשתלה. מדובר באנשים בעלי ידע וניסיון רב שנים בגידול ועיצוב צמחייה המותאמת לתנאי ואקלים הארץ.
המשתלה יפיפייה ומודרנית וכלל הצמחים גדלים בה בתנאים אופטימליים לשמירה על חיוניותם ובריאותם, וביניהם: מגוון שתילים וצמחים עונתיים ורב עונתיים, עצי פרי ותבלינים, עצי נוי, דשא סינטטי, פרחים רב שנתיים ופרחים עונתיים, ושיחים מסוגים שונים. המשתלה מתמחה גם בתוספת אביזרי נוי משלימים ושלל פתרונות השקיה ועיצוב, במחירים נוחים ובחוויית לקוח מקסימלית.
הדגש במשתלת תגל הארץ הוא על שירות ואיכות המוצרים וכן על מחירים סבירים לחלוטין. כך לדוגמה, צמחי תבלין שמיוצרים במשתלה נמכרים ב- 5 ש"ח בלבד לצמח. בעונה מוצעות רקפות יפיפיות במגוון צבעים ומבחר סוקולנטים וקקטוסים ב-7 ש"ח.

המשתלה מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון גדול של צמחים, שתילים, עצים, כדים מעוצבים, מערכות השקיה, ערוגות שתילה, חלוקי נחל, ריהוט גן, דקים ופרגולות, אביזרי נוי ומוצרים משלימים אשר יהפכו את חלקת הצומח שלכם לפינת חמד מזמינה בכל עונה. הצוות מקצועי, אדיב ומיומן וישמח לסייע ולספק הכוונה בכל הקשור להתאמת הצמחים והפרחים בהתאמה אישית לביתכם ולגינתכם. בנוסף, במשתלת תגל הארץ תקבלו ייעוץ לשילוב צמחיה במשרדים בחברות ובארגונים להכנסת הירוק פנימה וליצירת אווירה אותנטית וטבעית במשרד.
במשתלת תגל הארץ מובילים בחדשנות ומקוריות תוך שימת דגש על שירות ומקצועיות וישמחו לספק לכם מגוון פתרונות גינון בשילוב אלמנטים מיוחדים שיעבירו בכם את תחושת השלווה והרוגע והרגשה של חיבור לטבע ולירוק.

כתובת המשתלה: קרלינסקי 35, כפ"ס צומת רעננה צפון על כביש  טלפון: 054-54702674
קישור לאתר


משתלת השדה הלב הירוק של כפר סבא

המשתלה המתקדמת והמשוכללת בשרון. בעלת מגוון גדול ואיכותי של צמחי בית, סחלבים, צמחי גן, צמחים פורחים, קקטוסים, סוקולנטים, זרים ושזירות של פרחי קטיף ועוד ועוד.
במשתלה כל מגוון המוצרים הנלווים כגון: כלים, אדניות ועציצים, תערובות שתילה, דשנים, חלוקי נחל, חומרי הדברה אורגאניים, כלי עבודה, אבזרי תאורה סולארית, מוצרי נוי לגן ולמרפסת ועוד.

משתלת השדה

משתלת השדה

משתלת השדה נמצאת בלב השכונות הירוקות שבמערב העיר. המשתלה הוקמה לפני 30 שנה ע"י ישראל ניצן, חקלאי תושב העיר, בעל ידע מקצועי נרחב וניסיון רב בניהול המשתלה ובגידולי שדה ופרחים.
המשתלה שוכנת במבנה חדיש ומיוחד שהותאם מבחינה אדריכלית לסביבת המגורים החדשה. המבנה החדש מאפשר אחזקה טובה ביותר של מגוון הצמחים וכן מתן שירות נוח ויעיל לציבור הלקוחות. במשתלה חנייה רחבה וכן הוסדרו בה תנאי נגישות ושירותים לנכים.
במשתלה חנות פרחים ממוזגת, מצוידת בחדר קירור, בה מוגשים פרחים טריים מתוצרתם של טובי המגדלים בארץ. בחנות מוגשים פרחים בכל צורות ההגשה המקובלות, שזירות, בוקטים במגוון צבעים ועיצובים, זרים לראש ועוד. כמוכן נותנת המשתלה שרותי עיצוב פרחים וצמחים לאירועי שמחות וקישוט מכוניות.
המשתלה נותנת ללא חיוב, שרותי שתילה במקום, וכן שרות הקמה של מערכות צמחיה בכלים ואדניות, כולל השקיה ממוחשבת וניקוז ברמת ההתקנה הגבוהה ביותר.
ישראל ניצן בעל המשתלה מאמין כי למשתלה מקצועית בלב העיר תרומה משמעותית לאיכות החיים ולתרבות הדיור בעיר וכי המשתלה עונה על צורך בסיסי של הציבור ביצירת סביבת מגורים ירוקה ופורחת.
ישראל מאמין כי כל לקוח יכול להגיע בכוחות עצמו לתוצאות טובות ביותר מכל צמח ולכן הוא וצוותו מעניקים לכל המעוניין, ידע מקצועי מפורט ומדויק.
צוות המשתלה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

כתובת המשתלה : רח' סשה ארגוב 13 כפר סבא. טל: 09-7462302.
קישור לאתרכתבה שיווקית


 

כל הידיעות החמות בעיר אצלך במייל

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר