בר רפאלי או גל גדות: הפרלמנט הרענני קובע מי מייצגת את ישראל טוב יותר

הפרלמנט הרענני עונה על שאלת השבוע והפעם: מי מייצגת את ישראל טוב יותר בעולם, בר רפאלי או גל גדות?

פורסם בתאריך: 30.6.17 09:00

חננאל שלומי

הפרלמנט- חננאל שלומי

"שתיהן מייצגות את מדינת ישראל בכבוד רב, מעבר לתחום עיסוקיהן. באופן אישי אני מרגיש חיבה יתרה לגל גדות אשר שירתה בצה״ל ואף תמכה, כמו כל העם, בזמן מבצע ״צוק איתן״, בחיילי צבא הגנה לישראל, אשר לחמו וסיכנו את חייהם במלחמה בה נדרש להילחם במחבלים אשר מסתתרים מאחורי ילדים נשים וטף, במרפאות הצלה ממולכדות ולהביא את ערכינו ומוסריות העם היהודי במצבים בלתי מתקבלים על הדעת. אני מאחל לשתיהן הצלחה רבה".
(חננאל שלומי הוא הבעלים של בית הקפה אחוזת הלחם)

שני דימנט:

הפרלמנט- שני דימאנט

"אין ספק שבר רפאלי וגל גדות הן שתיים מהנשים החזקות ביותר בתעשייה. ב-2015 בר רפאלי קטפה בטקס גאלה של The Times of Israel שנערך בניו יורק, במעמד נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ז"ל, את פרס הדוגמנית הישראלית המצליחה בעולם, לצד גל גדות שקיבלה את פרס השחקנית הישראלית המצליחה בעולם. אין ספק כי התחמקותה של רפאלי משירות בצה"ל עוררה ביקורת ציבורית חריפה נגדה בישראל ולמרות האמור, בר רפאלי עושה הרבה הסברה מעבר לים, לא מעט פרויקטים בהתנדבות למטרת הסברה כמובן להראות עד כמה ישראל מתקדמת מבחינה טכנולוגית ועד כמה הפיתוחים הישראליים משפיעים על אנשים בכל העולם מדי יום. באשר לגל גדות, היא עושה הסברה מצויינת, למדינת ישראל ומציינת תמיד כמה נושא ההסברה חשוב לה. אין לי ספק כי כל אחת מהן בדרכה שלה מייצגת את ישראל בכבוד ואני לא מוצאת בכלל מקום "לתחרות" מי עושה הסברה טובה יותר".

(שני דימנט, תושבת רעננה ופעילה במועצת הנשים של העיר)

גלית צימרמן- וינשטוק:

הפרלמנט- גלית צימרמן וינשטוק

"עדה יונת ודן שכטמן הביאו הרבה יותר תועלת למדינת ישראל מאשר שתי הגברות הללו. לדעתי זו שאלה סקסיסטית ומבזה. לא הייתם חושבים לשאול מי תרם יותר למדינה עוז זהבי או יהודה לוי. מהשתיים שהצגתם אחת לא נראה לי תרמה כלום – לא שירתה בצבא, לא משלמת מיסים. והשניה למיטב ידיעתי תרומתה שולית/מזערית. שירתה בצבא. נקודה. יש הרבה מאוד אזרחים – נשים וגברים צעירים ומבוגרים שתרמו יותר משתי הגברות הללו".
(גלית צימרמן וינשטוק היא עובדת סוציאלית ומנהלת הוסטל לנפגעי נפש)

לימור גוטהלץ

הפרלמנט- עו"ד לימור גוטהולץ

"כל ישראלי שמצליח בעולם עושה שירות טוב למדינה מעצם היותו מזוהה כישראלי. חלק מהמפורסמים עושים לביתם ולא מדגישים את הנושא הישראלי, אז יש פחות הד ציבורי ותקשורתי. אלו שמתגאים ומדגישים את היותם ישראלים, מפרסמים את ישראל, מסבירים את עמדותיה בעולם, משפיעים על דעת הקהל וזה כמובן מקדם את עמדות המדינה. שתיהן הן ישראליות המוכרות ומזוהות בעולם כישראליות, שתיהן הגיעו להישגים מרשימים, כמובן שהאפקט הוא שירות טוב למדינה, כל אחת בתחומה".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר