ניקולס. sos חיות הרצליה

כלבים מהממים לאימוץ בשרון: שירלי, מרקר, קייסי, ניקולס וברי מחפשים בית חם

פורסם בתאריך: 13.3.22 18:05

אצל העמותות השונות באיזור מחכים כלבים מהממים לבית חם.

ימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות: יום שישי בין השעות 11:00-14:00 ברמת אביב – בWAZE אס או אס תל אביב – לחתולים בלבד – גורים ובוגרים. יום שבת בין השעות 10:00-14:00 בהרצליה – בWAZE אס או אס הרצליה – לכלבים ולחתולים – גורים ובוגרים. לפרטים טל' – 03-7441010 ; 03-7441111, כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר ובאפליקציה שמתעדכנים כל יום.

עמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות: יום אימוץ בהרצליה, שישי 14:00-16:00 | ׳השירות הווטרינרי הרצליה׳ בווייז. יום אימוץ בנתניה, שישי 13:00-15:00, שבת 10:00-12:00, רח' הרכב 12, ׳המרכז הווטרינרי נתניה׳ בווייז. ניתן ליצור עם העמותה ולתאם פגישת אימוץ בהתאם לנהלים. שלחו לנו הודעה בוואטסאפ למספר: 055-667-5229.

ניקולס. האסקי מעורב בן כשנתיים בינוני בגודלו. ניקולס נמצא משוטט בנצרת עם צלקות וקרחות בעור. הוא מקבל טיפול וטרינרי ויחלים לגמרי. כלב מקסים באופיו, חברותי לאנשים ואוהב ילדים. מסתדר עם כלבים אחרים. ניקולס כבר מחונך לצרכים וגם יודע ללכת יפה עם רצועה אם כי יכול למשוך מהתרגשות לפעמים. אוהב לפרוק אנרגיות בחוץ ושקט בבית. (sos חיות הרצליה)

קייסי. sos חיות הרצליה

קייסי המתוקה. קייסי בת כשנה וחצי והגיעה לעמותה מהסגר עירוני בדרום הארץ במסגרת פרויקט "הצלת כלבי הדרום".  קייסי עברה לאומנה שמספרת עליה כי היא כלבה מלאת שמחת חיים וחברותית שאוהבת תשומת לב וליטופים. כלבה שמחה וקופצנית שאוהבת לשחק והולכת יפה עם רצועה. (sos חיות הרצליה)

שירלי. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

שירלי הנסיכה.  שירלי כלבת לברדור כל כך עדינה ומתוקה בת שנתיים המסכנה הזו נמצאה משוטטת ברחובות בגשם, עם פציעה ישנה שלא טופלה. מה יש לומר? כנראה שהמתוקה הזאת עברה חיים שלא מגיעים לאף כלב, במקום לגדול בבית חם שידאג לה. עכשיו היא מחפשת את המשפחה שתשנה לה את החיים ותקבל אותה כמו שהיא, ובתמורה תקבל המון אהבה והוקרת תודה מהכלבונת הזאת. שירלי היא כלבה עדינה מאוד, שמחה לטייל ולקבל פינוקים מאנשים, אבל עם כלבים אחרים היא לא כל כך מסתדרת. היא קצת צולעת על הרגל הקדמית, דבר לא מונע ממנה כלום ואף זה מוסיף לה חן ומתיקות שהם רק שלה.

מרקר. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

מרקר הקטנה. מרקר המתוקה היא גורה שובבה, סטר אנגלי בת 6 חודשים, שאוהבת את כולם. היא מסתדרת מעולה עם כלבים ואנשים וזקוקה לבית סבלני שמבין את המשמעות בגידול וחינוך גורים. מרקר נמצאה משוטטת לבדה ברחוב, קיבלה חיסונים, עברה עיקור והיא לגמרי מוכנה לצאת סוף סוף לבית משלה!

ברי. sos חיות הרצליה

 

ברי המתוק. את ברי הצלנו מהסגר עירוני במרכז הארץ. כלבון מתוק מאין כמוהו,  בן כמעט שנתיים, עדין ומקסים, מסתדר עם כלבים וידידותי לאנשים, אוהב להתלטף ולהתפנק. ברי יודע להעסיק את עצמו, אוהב לשחק בבובות וללעוס עצמות. כלב חכם שיודע פקודות בסיסיות, מחונך לצרכים ומסתדר טוב עם כלבים אחרים. (sos חיות הרצליה)

אמה. sos חיות הרצליה

 

אמה. בת כשנה הגיע אלינו עם אמא נוספת ולא פחות מאשר 12 גורים. הן טיפלו בגורים יחד והגנו עליהם בשטח הפתוח. האמא השנייה וכל הגורים אומצו ורק אמה עדיין מחכה לבית משלה. האומנה מספרת שהיא כלבה מהממת, הולכת איתם למשרד, משחקת עם כלבים אחרים, אוהבת להתפנק, מה צריך יותר מזה? (sos חיות הרצליה)

 

סימבה. sos חיות הרצליה

 

סימבה. בן כשנתיים וחצי הגיע לעמותה מבית. כלב חברותי ורגוע בבית אוהב אנשים וילדים ולפעמים חושש מגברים במפגש ראשוני. כשמכיר ומתרגל הוא שובה לב ומקסים. אוהב לשחק עם צעצועים ועם כלבים אחרים. הולך יפה עם רצועה ומחונך לצרכים. (sos חיות והרצליה)

מוישה. sos חיות הרצליה

מוישה. בן כ 5 שנים שהגיע לעמותה לאחר שהוצא מבית בו היה קשור כל היום. למרות מה שעבר מוישה מאוד אוהב אנשים מסתדר , נקשר בקלות ומחפש חיבה ויחס. מוישה פחות אוהב כלבים וחתולים ולכן צריך בית ללא בעלי חיים נוספים. (sos חיות הרצליה)

עצם. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

עצם המתוק. עצם כלב מעורב בן השנה וחצי נכנס לנו ללב ברגע אחד, נמצא משוטט, ללא שבב או פרטים מזהים אחרים. אחרי שחיכה בהסגר ואף אחד לא הגיע לקחת אותו הוא עבר לחסותנו והבטחנו לו שלא יישאר בכלביה עוד הרבה זמן. עצם הוא כלבון עדין מאוד, מתלטף וצמא לאהבה. הוא אוהב אנשים ומסתדר עם חלק מהכלבים. הוא הגיע אלינו רזה וכחוש ועם מבט עצוב בעיניים שמספר הרבה על מה שעבר, אנחנו מחפשים את המלאך שידאג לעצם ויעניק לו בית חם לשארית חייו.

בובי. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

בובי מחכה לבית חם. בובי עברה שבועות לא קלים וכעת מוכנה לפרק חדש וטוב. היא התאוששה מניתוח מסובך, ועכשיו היא מוכנה להגיע הביתה, למשפחה שתאהב אותה לכל החיים. בובי המקסימה אוהבת ליטופים ופינוקים, רגועה בבית ורק רוצה לתת ולקבל אהבה. היא אוהבת אנשים מכל הגילים, מסתדרת עם חתולים ועם רוב הכלבים. בולדוג צרפתי פיטבול מעורבת | בת 4 | גודל בינוני | מחכה בהרצליה (הרצליה ונתניה אוהבת חיות)

בוני לאימוץ (sos חיות הרצליה)

בוני מחפש בית. בוני בן כ-3.5 שנים הגיעה מאילת הרחוקה, שם אין כמעט אימוצים. סביר להניח שפעם היה לבוני בית. בוני עשה את כל הדרך הארוכה והגיע ל-S.O.S חיות בתקווה למצוא בית. הוא עבר השבוע לבית משפחת אומנה שמטפלת בו באהבה ומספרת שהוא כלב טוב שכבר מחונך לצרכים. בוני מתכונן ליום האימוץ בשבת והוא חולם למצוא את הבית והמשפחה שלו לכל החיים (sos חיות הרצליה)

 

תמרה. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

תמרה היפה מחכה לבית משלה תמרה הגיעה לעמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות לא מזמן ואחרי הטיול הראשון שלה המתנדבים חזרו בעננים… ועכשיו כולנו מאוהבים. המתוקה הזו מאוד אוהבת אנשים וכמה שיותר ליטופים, וכרגע נראה שמסתדרת עם חלק מהכלבים. תמרה יצאה לאומנה, שם גילינו שהיא מחונכת לחלוטין לבית, שקטה ורגועה כשהיא נשארת לבד ובכללי מתנהגת למופת. תמרה תשמח מאוד לפינה חמה ובית אוהב לכל החיים, היא מבטיחה להעניק המון אהבה בחזרה. האסקי מעורבת | בת 8 | בינונית-גדולה | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות).

 

אמיליו לאימוץ, אס.או.אס

אמיליו הוא כלב של אהבה ושמחה, גור בוגר בן כחצי שנה, עבר אילוף בסיסי, מחונך לצרכים, אוהב להיות בחיק המשפחה, מקסים וחמוד, מעט חרדתי ולכן זקוק לבית עם עוד כלב וניסיון שיוכלו ללמד אותו גבולות ויהיה מי שייתן לו דוגמה. הוא יגיע בשבת אל יום האימוץ ואפשר לאמץ גם באמצע השבוע בתיאום מראש (אס.או.אס חיות).

גורים לאימוץ הרצליה ונתניה אוהבות חיות

גורים אחים מהממים וממיסים נמצאו עם אמם וכעת מחכים לבתים טובים ואוהבים לתמיד! הקטנטנים האלו הם גושי אהבה ומתיקות והמתנדבים מאוד שמחים לפתוח איתם את הבקרים שלהם בכלביה, אבל רוצים שייצאו במהרה למשפחות טובות ויזכו באהבת אמת ובתים דואגים, רציניים ומפנקים לתמיד. זכרים ונקבות בני כחודשיים | מעורבים יהיו בינוניים-גדולים | מחכים בהרצליה (הרצליה ונתניה אוהבות חיות).

 

ניל מחפש את הבית המושלם שידע סוף סוף לראות את כל הטוב שבו. ניל מחכה לבד בכלוב כבר שלוש שנים. כלב של אהבה אין סופית, חכם ברמות, אוהב, נאמן והכי מתמסר שיש! מסתדר מעולה עם כלבים אחרים וכמובן עם אנשים שמכיר. הוא קצת חששן וחשדן כלפי אנשים חדשים ולכן עלול לנשוך במצבי לחץ. מתאים לבית עם נסיון, בלי ילדים קטנים, בלי הרבה תנועה של אנשים. דרושים מאמצים מדהימים לא פחות ממנו שמוכנים לעשות היכרות אמיתית איתו של מספר מפגשים בכלבייה על מנת לזכות באמון ובאהבה שלו! וכמובן להמשיך איתו את התהליך גם בבית. ניל הוא רועה בלגי מעורב, בן 5, בינוני-גדול, מחכה בהרצליה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות).

צ'אבי. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

צ'אבי השורדת. צ'אבי ניצחה את הפרוו אחרי אשפוז ממושך וכרגע נמצאת באומנה אחרי שיקום. היא השמינה והתחזקה, מרגישה מעולה ומוכנה לצאת אל החיים האמיתיים. צ'אבי כלבה דומיננטית ועדינה שכרגע נמצאת באומנה עם עוד כלבים נוספים והיא מסתדרת מדהים עם כולם היא חכמה מאוד וכבר יודעת שצרכים עושים בחוץ, אך מדי פעם עוד מפספסת. מחפשים לה משפחה שמבינה בגזע ויודעת שהקטנה הזו תגדל להיות כלבה אנרגטית שזקוקה לפריקת אנרגיה מנטאלית ופיזית. רועה בלגי מעורבת | בת 4 חודשים | תהיה בינונית-גדולה | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

מיקו. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

מיקו המתוקי. מיקו כלבלב עדין ורגיש שזקוק לעזרה וחמלה, גר 10 שנים עם אישה מבוגרת שאוהבת אותו כמו בן, אך לצערה הרב נאלצת למסור אותו בלית ברירה עקב מצב בריאותי ופיזי שלא מאפשר לה לטייל איתו יותר.
מיקו אמנם בוגר בגיל, אבל אנרגטי כמו כלבלב צעיר! לכן ישמח לבית עם חצר שבה יוכל לרוץ ולשחק. כשהיה גור, עבר התעללות ומאז הוא חושש מאוד מבעלי חיים אחרים ולכן זקוק לבית ללא בעלי חיים נוספים, שיבין ויאהב אותו כמו שהוא, ויקבל בתמורה כמויות אדירות של אהבה והוקרת תודה! פינצ’ר מעורב | בן 14 | קטן | מחכה באומנה בכפר יונה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

גרייס. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

גרייס. הגיעה אלינו לאחר שנמצאה משוטטת לבדה ליד כביש ראשי.. ככל הנראה שימשה להרבעות ונזרקה כאשר לא היה בה צורך. גילינו כלבה מהממת, עדינה, אוהבת משחקים בכדור, מושלמת עם אנשים, מסתדרת עם כלבים ואפילו חתולים! כרגע באומנה ומחפשת בית מאמץ, אפשר עם בע"ח נוספים במידה ויש בבית מספיק מרחב (גרייס מתקשה סביב אוכל להיות ליד בע"ח אחרים, עם אנשים אין בעיה. אז מי זוכה בנסיכה הזאת? פיטבול מעורבת | בת שנתיים | גודל בינוני | מחכה באומנה בתל אביב (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

סוויפט. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

סוויפט. הכלב המדהים ששבה את ליבם של כל המתנדבים! הגיע אלינו ברזון קיצוני ומוזנח, ורעד מקור במשך שבועות בכלביה 🙁 לשמחתנו הוא יצא לאומנה וסוף סוף מקבל את הטיפול והיחס שהוא צריך. סוויפט הוא כלב עדין שמקבל באהבה ליטופים ופינוקים, מסתדר יפה עם כלבים ומחכה למשפחה שתתקן את הלב השבור שלו ותיתן לו בית חם לכל החיים. סלוקי | בן 5 | גדול | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר