פארק רעננה. צילום עזרא לוי
פארק רעננה. צילום עזרא לוי

"אני מאחלת לרעננה שכל הכבישים ושינויי התנועה יעזרו ולא יהיו יותר פקקים"

מה הפרלמנט העירוני מאחל לרעננה לקראת השנה החדשה?

פורסם בתאריך: 23.9.17 19:00

גלית צימרמן וינשטוק

הפרלמנט- גלית צימרמן וינשטוק

“בפרוס השנה החדשה מאחלת לעירי רעננה שכל הכבישים ושינויי התנועה יעזרו ולא יהיו יותר פקקים. מאחלת שרחוב אחוזה יהפוך לרחוב שוקק חיים ומרכזי. מאחלת שהעיר תהיה נקייה. שהשכונות החדשות ישתלבו בעיר ויגיעו תושבים חדשים תושבים מכל חלקי החברה. שהעיר תהיה מגוונת יותר.אני מאחלת לעיר שיהיו בה חיי תרבות וחברה פעילים. ללא כפיה. עם התחשבות הדדית ורצון טוב בין חלקי האוכלוסיה.ולסיום, השנה הקרובה תהיה שנת בחירות, מאחלת לנו התושבים מערכת בחירות ענינית ומכובדת. שנה טובה”. (גלית צימרמן וינשטוק היא עובדת סוציאלית ומנהלת הוסטל לנפגעי נפש)

 

מרי הלן פארי

מרי הלן פארי, בעלת משרד תיוון: מרי פארי שירותי נדל"ן

“אני מאחלת שנה של אהבת הזולת, כיבוד האחר וקבלת דרכו של האחר. ואהבת לרעך כמוך. בכל המובנים. החל בשמירה על התנהגות טובה ונימוסית. בכביש למשל שלא חלילה נעקוף מימין, שלא נצפור כדי להרגיז, ובתור לסופר שלא נעקוף חלילה תור כי יש לנו רק מוצר אחד ביד, בלבד, וגם בקופת חולים אני מאחלת לנו שנתייחס לתור ונכבד את האנשים שהגיעו לפנינו אשר גם הם מחכים בסבלנות ולנו אולי יש רק שאלה. אני מאחלת לנו שנקדיש מחשבה לעניין כי כולנו שונים האחד מהשני אך מה שמאחד אותנו היא גאוות יחידה: רעננה. אני מאחלת לרעננה ולרעננים שנהיה אזרחים למופת, שנשמור על עיר נקייה, שנלמד את ילדינו כי ישמרו על השקט, וייתנו כבוד למקום הציבורי בשטחי העיר, במיוחד בלילות ובגינות הציבוריות שישמרו על הרכוש של העיר ולא יעשו מעשי קונדס למיניהם. אני מאחלת לנו פחות פקקי תנועה בכבישים, ופחות עומסים בכבישים. בעיקר אני מאחלת לכל הרעננים שגם כאשר הם מוכרים את את דירתם או ביתם, שיוכלו להרשות לעצמם לרכוש נכס חלופי ברעננה ולהישאר רעננים. שנה טובה לכולנו”. (מרי פארי הלן היא בעלת משרד התיווך מרי פארי שירותי נדל״ן)

קארי פכטר

קארי פכטר. צילום: עזרא לוי

“אני מאחלת לתושבי העיר הנפלאים שנה מלאה באושר, ניקיון העיר וניקיון הנפש. שנה מלאה בתושבים מלאי אחווה כרימון. שנה בה העיר ונבחריה ידעו לסייע לחלש, להעניק חמלה ותמיכה לנכים ולזקוקים. שהחזק יפתח את ליבו ונפשו וכולנו נדע לפרוח. שנה בה העיר תשגשג והירוק יהיה ירוק שנה מלאה בטוב והמתוק ינצח, שנה שכל תושבי העיר יהיו בריאים ומאושרים”. (קארי פכטר, פעילה חברתית)

חננאל שלומי

הפרלמנט- חננאל שלומי

“אני מאחל שנה של הצלחה בסיום סלילת כבישי אורך וחיבור העיר למטרופולין תל אביב והשרון .שנה של צמיחה ופריחה בבניה והרחבת הדיור לתושבים קיימים וחדשים מצפון ומדרום לעיר .שנה של שפע התחדשות בניה ברחוב ברנדיס ,שרת , וייצמן , בר אילן וחידוש פני רחוב אחוזה ופיתוח אזורי תעסוקה אשר יניבו מקורות תעסוקה ורווחה. שנה של פעילויות תרבות לכלל תושבים והנוער .שנה של תמיכה נתינה וערבות הדדית. שנה של חברות ,רעות וידידות בין כל התושבים . שנה של בריאות ואושר לכל תושבי העיר ושנה של הישגים והצלחה לכל תלמידי/ות העיר. אמן”. (חננאל שלומי הוא הבעלים של בית הקפה אחוזת הלחם)

לימור גוטהולץ

הפרלמנט- עו"ד לימור גוטהולץ

הפרלמנט- עו"ד לימור גוטהולץ

לקראת השנה החדשה אני מאחלת לרעננה שתמשיך להתפתח, לפרוח ולשגשג. מאחלת הצלחה והבשלה של כל התהליכים שעדיין בתהוות והשלמתם בשנה הקרובה.
מאחלת את המשך התנופה בבניה, בפיתוח, בתשתיות, בחינוך, בביטחון ובמסחר. "מאחלת לרעננה התחדשות והגירה חיובית של אוכלוסיה צעירה, נראה לי שזאת הנקודה שזקוקה לחיזוק. מאחלת לרעננה להמשיך להוביל באיכות החיים, ומאחלת לכולם שתהיה שנה טובה" .(לימור גוטהולץ היא עורכת דין ומגשרת)

שני דימנט

הפרלמנט- שני דימאנט

“התברכנו השנה בחיבור קל, נוח אל עירנו בפתיחת כביש 531 אולם, תחנת הרכבת שעוד לא נעשה בה שימוש כבר התיישנה ודורשת שיפוץ והחיבור לכביש 531 לכיוון איילון דרום מרעננה לתל אביב מתמהמה וגורם לפקקי ענק. אני מאחלת לרעננה וכל תושביה פתיחה של הכביש וחליצת הפקקים. רעננה ירוקה לא רק בזכות הגינון היפה שלה אלה גם בזכות הפחים הפזורים על המדרכות ברחובות. זהו אתגר שאני מאחלת לעירייה לשנה החדשה להתמודד איתו כמו גם התושבים שלא מכניסים את הפחים לנישות ויצירת נישות לפחים החדשים ולא אלו שהיו פעם. מדובר בעניין בריאותי לחלוטין כאשר אני מצפה מכל בנוגעים בדבר, הן העירייה והן התושבים למצוא את הפיתרון לסוגיית פחי האשפה. מאחלת לעיר רעננה שתמשיך להישאר הפנינה בחינוך, בספורט בתרבות ותמשיך להביא עוד ועוד עסקים חדשים ופיתוח לאזור התעשייה. אין ספק כי העסקים החדשים מייצרים פה פרנסה לכולנו. שתהיה שנה טובה, מלאה באתגרים והשגים חיוביים”. (שני דימנט, תושבת רעננה ופעילה במועצת הנשים של העיר)

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר