איתן גינזבורג צילום גיא ארדיטי
איתן גינזבורג צילום גיא ארדיטי

גינזבורג בכנסת: "יש לבטל את תאגיד המים"

ראש העירייה השתתף בדיון בכנסת בנושא מעבר לתאגידי מים אזוריים וקרא לביטול תאגידי המים והחזרת ניהול משק המים לאחריות העירייה. "התאגידים הוקמו בחטא, ואני מאמין שהמאבק שלנו בסופו של דבר יישא פרי", הוא אומר

16.5.18 11:53

השבוע השתתף ראש העירייה, איתן גינזבורג, בדיון בכנסת בנושא מעבר לתאגידי מים אזוריים. גיזנבורג, המכהן גם כיו"ר דירקטוריון תאגיד המים "מי רעננה", השתתף בדיון והביע דעה נחרצת בעד ביטול תאגידי המים והחזרת ניהול משק המים לידי העירייה. "לקחתי על עצמי את תפקיד יו״ר התאגיד בהתנדבות", אומר גינזבורג, "כל עוד התאגיד מתקיים על פי החוק, כדי להבטיח את האינטרסים של התושבים. אמרתי בכנסת, בקול ברור בשם כל תושבי רעננה, שיש לבטל את התאגיד. התאגידים הוקמו בחטא, ואני מאמין שהמאבק שלנו בסופו של דבר יישא פרי".

 

בכנסת ניהל גינזבורג עימות סוער עם ח"כ דוד ביטן, הפועל למעבר לתאגידים איזוריים. "אין מקום לעבור לתאגידי מים אזוריים באופן גורף. זה יפגע בשירות, יסרבל את המערכת ולא יחסוך שקל לתושב, בעיקר במקומות שמתנהלים כמו שצריך. צריך לקבוע קריטריונים כמו בחוק עיריות איתנות שיאפשרו לתאגידים מצטיינים, שמנהלים את משק המים שלהם בצורה יעילה וטובה ומשקיעים בתשתיות בצורה אחראית, לנהל את משק המים באופן עצמאי. אנחנו יודעים טוב מאוד לנהל את ענייני העיר וגם את משק המים, ועדיף שהשלטון המרכזי לא יתערב בכך" סיכם גינזבורג.

 

כל הידיעות החמות בעיר אצלך במייל

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר