ניר קריסטל
ניר קריסטל

על רקע הבעיות במחלף: עימות בין ניר קריסטל לנתיבי ישראל

לאחר שניר קריסטל שלח סרטון לחברת נתיבי ישראל, זו ענתה בתגובה שקריסטל מתעסק במכתבים בירוקרטים במקום בפתרונות מצילי חיים וקריסטל לא נשאר חייב

פורסם בתאריך: 30.8.17 15:38

לאחר ששלח מספר מכתבים לחברת נתיבי ישראל בעקבות תאונות מרובות במחלף בן גוריון בכביש 531 ולאחר שקיבל תגובה מהחברה שלאחר בדיקה שלהם לא נמצאו בעיות במחלף, שלח אתמול חבר מועצת העיר, ניר קריסטל, סרטון לחברת נתיבי ישראל בו הוא עומד במחלף המדובר ומסביר על הבעיה בתשתית בנייתו. בעקבות פרסום הסרטון פנינו אתמול לחברת נתיבי ישראל שענתה בתגובה: "קריסטל טוען כי הבאים מכביש 531 ופונים שמאלה לא עוצרים במעבר בין שני הנתיבים באי תנועה ולכן אינם רואים את המגיעים מכיוון רעננה לכיוונם. צר לנו על הדרך והסגנון בה בוחר מר קריסטל להלאות את ציבור התושבים במכתבים בירוקרטיים במקום פתרונות מצילי חיים, עליהם מצהיר בנחרצות כי למענם נלחם וימשיך בכל האמצעים העומדים לרשותו במסגרת החוק, למעט גורמי החוק אליהם באופן תמוה אינו פונה. לפיכך, משברורה לאדון קריסטל הסיבה לתאונות הדרכים במקום אנו שמחים להסב את תשומת ליבו של מר קריסטל אל שירותי השיטור והפיקוח העירוני שתחת העירייה בה חבר, כלים היכולים לפתור מיידית ובאופן כמעט מוחלט את התאונות".

היום קריסטל הגיב לדברי החברה ואמר: "לא ברור לי איך גוף ממשלתי שמודע לתאונות הרבות במחלף בן-גוריון, עסוק בתגובה כה לא מקצועית וכלל לא נכונה במקום לתקן את הדרוש תיקון בצומת ולהציל חיי אדם. מזה חודש וחצי שאני רודף אחריהם ומתריע על התאונות הרבות שהן עובדה קיימת לצערנו ובעקבותיי פנתה גם העירייה מספר פעמים. הבעיה בצומת היא שדה ראיה לקוי. אלא הפונים שמאלה על הגשר אינם מבחינים ברכבים היוצאים מרעננה כי הם נמצאים "בשטח מת" מבחינתם מאחורי הקורה הימנית האחורית של הרכב. הסרטון שהפצתי גם לנתיבי ישראל מסביר זאת היטב. אני מציע לנתיבי ישראל לבחון את המקום בצורה יסודית ולפעול בדחיפות לתיקון הבעיה שהרי מטרת כולנו היא מניעת פגיעות בנפש של תושבי רעננה ואורחיה".

התאונה במחלף בן גוריון בכביש 531

התאונה במחלף בן גוריון בכביש 531

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון רעננה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר